Thursday, 1 June 2017

PENGURUSAN UTAMA KVLC

PENGARAH KV LEBUH CATOR IPOH APRIL 2017 - KINI




HJ HARIS BIN ABDUL RAZAK
PENGARAH KV LEBUH CATOR IPOH
MAC 2017 HINGGA KINI




TIMBALAN PENGARAH AKADEMIK



HJ MOHAMAD B HJ DAHLAN


TIMBALAN PENGARAH AKADEMIK : MULA 1.6.2013 hingga KINI
PK HEM : MULA 1 JAN 2011
PK. KOKU : 2003 HINGGA 2010
G. KANAN TEKNIK DAN VOKASIONAL : 1995 - 2003





TIMBALAN PENGARAH SOKONGAN AKADEMIK


TN HJ SHAMSULAZNAN  BIN NAYAN

 TIMBALAN PENGARAH SOKONGAN AKADEMIK MULAI : JUN 2017
PK KOKURIKULUM
KETUA JABATAN UMUM
GURU KANAN SAINS MATEMATIK



KETUA JAMINAN KUALITI KVLC




TN HJ SAIFUL BAHRI


KETUA JAMINAN KUALITI MULAI : JUN 2017
PK KOKURIKULUM
KETUA UNIT KOKURIKULUM